• 0850 308 00 44

Malatya Cam Balkon | Akel Cam Balkon

Bioklimatik Açılır Tavan

Bioklimatik Açılır Tavan

Bioklimatik Pergola Nedir?
 
Pergola, gölgelendirme amaçlı yapılmış çatı sistemlerinin genel adıdır. Bioklimatik pergola, alüminyum lamellerden oluşan çatı sistemine sahip, motor ve uzaktan kumanda ile bu çatı sisteminin lamellerinin hareket ettirildiği gölgelendirme yapısıdır. Eski nesil bioklimatik pergolaların sadece lamelleri olduğu yerde hareket eder ya da motorun yanı sıra ikinci bir aktüatör yardımı ile lameller hareket ettirilir, lamel hareketleri çelik teller ile sağlanır.

Albert Genau

Bioklimatik Pergola Sistemi

Albert Genau Biokimatik Pergola Sistemi, tek motor ve uzaktan kumanda ile hareket eder. Pergola sisteminin lamellerin senkronize hareketi, özel tasarım makas sistemi ile sağlanır. Kendi kendine ayakta durabilen Albert Genau Bioklimatik Pergola Sistemi, her tülü iklim koşullarında sorunsuz ve konforlu kullanım için tasarlanmıştır. Bahçenizde ve terasınızda, bioklimatik pergola sistemleri kurabilir, sistemlerin etrafını yine Albert Genau hareketli cambalkon sitemleri ile kapatarak, keyifli mekanlar oluşturabilirsiniz. Bioklimatik pergola sitemlerinin tavanını, istediğiniz kadar açıp, istediğiniz kadar kapatabilirsiniz.

Bioklimatik Pergola… Ama Markası Ne ? 
 
Günümüzde çoğunlukla, pergola sistemlerinin bileşenleri, uygulayıcı firmalar tarafından çeşitli firmalardan toplanarak markasız ya da kendi markaları ile satılabilmektedir. Sistemin bileşenleri ayrı ayrı toplandığından, bütün olarak işlevde eksiklikler olabilmektedir. O yüzden pergola sistemini ya da bioklimatik pergola sistemini yaptırırken mutlaka markasını, garanti süresi ve koşullarını sorunuz. Mevsimlik, bugün var yarın yok, firmalardan uzak durunuz.
 
Bioklimatik Pergola ve Diğer Sistemler %100 Entegre Albert Genau Bioklimatik pergola sistemlerinin etrafını, isterseniz sürme cambalkon sistemleri ile isterseniz otomatik giyotin cam sistemleri ile kapatabilirsiniz. Pergola sistemi, bu sistemler ile %100 entegre tasarlandığı için, montaj sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaz. Tüm sistemler %100 Albert Genau garantisinde olur.
 
 
Bioklimatik Pergola Fiyatları ya da Pergola m2 Fiyatları !
 
Bioklimatik pergola fiyatları, yapılacak mekanın ölçülerine, modül sayısına, tercih edilen renk, aydınlatma ve diğer opsiyonlara göre oluşmaktadır. Pergola fiyatları için, pergola satış noktaları ile görüşüp, size özel bioklimatik pergola fiyatları ve çözümlerini öğrenebilirsiniz.