• 0850 308 00 44

Malatya Cam Balkon | Akel Cam Balkon

Akwin Giyotin ve Hareketli Küpeşte

Akwin Giyotin ve Hareketli Küpeşte

Hareketli Cam Küpeşte olarakta bilinen giyotin cam, projelere uygun olarak özel üretilir ve birçok alanda kullanılabilen, kullanışlı bir cam sistemidir. En yeni geliştirilen otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorlu ve manuel olmak üzere iki sistemdir. Otomatik motorlu sistemde cam modülünün çalışma stili otomasyon sistemidir.
 
Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarı aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax triger kayış olmak üzere, askı prangaları ve motor sağlar. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır.
 
Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Bu muazzam sistemin kullanımı oldukça basittir. Ürünün kullanımını dakikalar içerisinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.
 
Normalde kumandalı giotinler camın arka tarafından silinme özelliği olmadığından  sadece kış bahçesi ve kafelere uygulanabiliyordu. Bu yeni çıkardığımız giotin hem silinme özelliğine sahip olup hemde ISICAMLI olması bakımından  ev balkonlarına uygun idaal bir sistemdir